פרוייקטים

הקלטת הרצאות

הקלטת הרצאות - לא מה שחשבת...
טכום גאה להציג את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים בתחום הקלטת מערך ההרצאות במוסדות חינוך והשכלה גבוהה.

טכום גאה להציג את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים בתחום צילום, הקלטה ושידור של מערך שיעורים, הרצאות והדרכות במוסדות חינוך והשכלה גבוהה, חדרי ישיבות ודיונים, ועידות מועצה, שימושים רפואיים ועוד...

האם גם אתם תהיתם, "אם רק אפשר היה להקליט את ההרצאה שלי בצורה פשוטה ונוחה, בלי להסתבך עם בעיות עריכה, סאונד ותמונה מטושטשת ולאחר מכן להעלות זאת לשימושם ולטובתם של כל התלמידים?" לטכום הפתרונות!
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.


פתרון מערכת ההקלטה הדיגיטלית והאיכותית של טכום, אשר ניתנת לפריסה נרחבת על פני כל הקמפוס או הארגון, עונה על הצורך להקליט הרצאה או פגישה חשובה והעלאת הקבצים לפורטל מיוחד ומאובטח, כאשר השימוש על-ידי אנשי ההוראה או הצוות, נעשה בפשטות ובנוחות.

המערכת ברזולוציית HD, מספקת פתרון פשוט – מאפשרת הקלטת מערך ההרצאות, ישיבות, מצגות, ניתוחים והליכים רפואיים, סדנאות, סמינרים והדרכות.

המערכת מבצעת הקלטת מספר ערוצים בו זמנית (עד 4 ערוצים) כאשר בגמר ההקלטה ניתן להעלות את קובץ הוידאו לפורטל לצורך ארכיב הרצאות.  במקביל ניתן לבצע הזרמה (STREAMING) של השידור החי לשני ערוצי אינטרנט כדוגמאת פייסבוק לייב ויוטיוב לייב. 

המערכת מיועדת במיוחד לאינטגרציה נוחה בכיתה, אודיטוריום, מעבדה או חדר ישיבות ומאפשרת למרצים ולמדריכים להשתמש ולבחור באמצעי המולטימדיה השונים: מחשב, סמארטפונים, טאבלט, לוח חכם, מחשב נייד ועוד.

המערכת פשוטה להפעלה ובעלת אמינות גבוהה.  פתרון ההקלטה הינו גמיש ומותאם אישית לכל מוסד חינוך והשכלה גבוהה, מוסדות ממשלתיים, מרכזים רפואיים או חברות וארגוניים מסחריים.
צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.

מערכת מושלמת עבור ארגונכם שתביא אותו לרמה חדשה וגבוהה יותר בכל הנוגע להעברת תכנים, לימוד והעשרה כולל אפשרות לשדר ב- LIVE לאתרים מרוחקים ולהגיע למספר בלתי מוגבל של צופים.   ללא צורך בהכשרה מיוחדת או מאמץ נוסף הנדרש מהמרצה, המערכת מספקת הקלטה של ההרצאה כולל תנועה מלאה ומאפשרת העלאת ההקלטה לשרת הרצוי לצורך הפצה או שמירה בארכיב. בנוסף לכך, למערכת ישנה אפשרות לסטרימינג – Streaming לשידור חי לאתרים מרוחקים היישר מכיתת ההדרכה.


אפשרות הקמת פורטל על גבי שרת מאובטח המאפשר העלאת התכנים המוקלטים ופרסומם או שמירתם בארכיב הארגון, הקמת אינדקס ואפשרויות חיפוש, הוספת METADATA, הרשאות, הגדרת סילבוסים וקורסים ועוד, כל זאת באפיון משותף ועל-פי צרכי הלקוח.


בתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות, ארגונים מסחריים או ממשלתיים יכולים כעת להתקין ולהטמיע, בקלות ובפשטות את פתרון מערכת הקלטת ההרצאות על-ידי התקנת ואבזור הציוד הנדרש בכל חדר ולנהלו גם מרחוק.
מערכות ההקלטה פשוטות להפעלה, מבוססות חומרה ייעודית ומשלבות מצלמות HD כולל יכולות עקיבה אוטומטית אחר תנועת המרצה בכיתה.


לאור השינויים והתמורות שחלו במהלך השנים האחרונות, בהקלטת מערך ההרצאות והעלאתם לאינטרנט, אי אפשר שלא להיתקל במושג ה -MOOCS - Massive Open Online Courses – קורסים מקוונים פתוחים ורבי משתתפים.

השירות מאפשר לקהל המשתמשים בין היתר: שיתוף מידע חיוני, גישה לידע, שיעורים זמינים, למידה מקוונת ומותאמת באופן אישי, למידה מרחוק, שמירה ואבטחה של מערך ההרצאות ושליטה באופן השימוש בארכיב ואחרון חביב אך חשוב מאוד: חווית למידה עשירה ואיכותית - כאשר השימוש במערכת ההקלטה הופך את החוויה הלימודית ליעילה וטובה יותר, תוך מזעור התמיכה הטכנית במקביל.מערכות צילום, הקלטה ושידור של טכום אלקטרוניקה כבר מיושמות אצל לקוחות רבים ברחבי הארץ בינהם אוניברסיטאות, מכללות, עיריות, מועצות אזוריות ומקומיות, מרכזי הדרכה, מרכזים רפואיים, ארגונים וחברות, מוסדות בטחוניים ועוד.  צרו קשר לקבלת פרטים נוספים והדגמה אצלכם.
 
גלריית תמונות של מערכות צילום הקלטה ושידור שהותקנו על ידי טכום אלקטרוניקה בכיתות לימוד, חדרי סימולציה, אודיטוריומים, מוסדות חינוך והשכלה גבוהה ועוד: