מחלקת פרוייקטים

הקלטת הרצאות

הקלטת הרצאות - לא מה שחשבת...
טכום גאה להציג את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים בתחום הקלטת מערך ההרצאות במוסדות חינוך והשכלה גבוהה.

האם גם אתם תהיתם, "אם רק אפשר היה להקליט את ההרצאה שלי בצורה פשוטה ונוחה, בלי להסתבך עם בעיות עריכה, סאונד ותמונה מטושטשת ולאחר מכן להעלות זאת לשימושם ולטובתם של כל התלמידים?"
לטכום הפתרונות!


לאור השינויים והתמורות שחלו במהלך השנים האחרונות, בהקלטת מערך ההרצאות והעלאתם לאינטרנט, אי אפשר שלא להיתקל במושג ה -MOOCS - Massive Open Online Courses – קורסים מקוונים פתוחים ורבי משתתפים.

פתרון מערכת ההקלטה הדיגיטלי והאיכותי של טכום, אשר ניתן לפריסה נרחבת על פני כל הקמפוס או העסק הארגוני, עונה על הצורך להקליט הרצאה או פגישה חשובה והעלאת הקבצים לפורטל מיוחד ומאובטח, כאשר השימוש על-ידי אנשי ההוראה או הצוות, נעשה בפשטות ובנוחות.

פתרון ההקלטה הינו גמיש ומותאם אישית לכל מוסד חינוך והשכלה גבוהה, מוסדות ממשלתיים, מרכזים רפואיים או חברות וארגוניים מסחריים. מערכת ההקלטה מספקת פתרון כולל עבור זימון חדר-ישיבות, הקלטה, שליחה מקוונת של תוכן מוקלט וכל זאת בפשטות ואמינות גבוהה.

השירות מאפשר לקהל המשתמשים בין היתר: שיתוף מידע חיוני, גישה לידע, שיעורים זמינים, למידה מקוונת ומותאמת באופן אישי, למידה מרחוק, שמירה ואבטחה של מערך ההרצאות ושליטה באופן השימוש בארכיב ואחרון חביב אך חשוב מאוד: חווית למידה עשירה ואיכותית - כאשר השימוש במערכת ההקלטה הופך את החוויה הלימודית ליעילה וטובה יותר, תוך מזעור התמיכה הטכנית במקביל.

כאמור, המערכת בעלת רזולוציית HD, מספקת פתרון פשוט – מאפשרת הקלטת מערך ההרצאות, ישיבות, מצגות, ניתוחים והליכים רפואיים, סדנאות, סמינרים והדרכות. בנוסף, המערכת מאפשרת גם הקלטת שני ערוצים בו זמנית כאשר בגמר ההקלטה ניתן להעלות את קובץ הוידאו לפורטל לצורך ארכיב הרצאות.
המערכת מיועדת במיוחד לאינטגרציה נוחה בכיתה, אודיטוריום, מעבדה או חדר ישיבות ומאפשרת למרצים ולמדריכים להשתמש ולבחור באמצעי המולטימדיה השונים: DVD, מחשב, לוח חכם, וידאו ועוד.

ללא צורך בהכשרה מיוחדת או מאמץ נוסף הנדרש מהמרצה, המערכת מספקת הקלטה של ההרצאה כולל תנועה מלאה ומאפשרת העלאת ההקלטה לשרת הרצוי לצורך הפצה או שמירה בארכיב. בנוסף לכך, למערכת ישנה אפשרות לסטרימינג – Streaming לשידור חי לאתרים מרוחקים היישר מכיתת ההדרכה.

הקמת פורטל הרצאות על גבי שרת מאובטח מאפשר העלאת התכנים המוקלטים ופרסומם או שמירתם בארכיב המוסד, הקמת אינדקס ואפשרויות חיפוש, הוספת METADATA, הרשאות, הגדרת סילבוסים וקורסים ועוד, כל זאת באפיון משותף ועל-פי צרכי הלקוח.

בתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות, ארגונים מסחריים או ממשלתיים יכולים כעת להתקין ולהטמיע, בקלות ובפשטות את פתרון מערכת הקלטת ההרצאות על-ידי התקנת ואבזור הציוד הנדרש בכל חדר ולנהלו גם מרחוק.
מערכות ההקלטה פשוטות להפעלה, מבוססות חומרה ייעודית ומשלבות מצלמות HD כולל יכולות עקיבה אוטומטית אחר תנועת המרצה בכיתה.